Gezhi Fotonik Co, Ltd

SFP Fiber Modülü --- Hayal Etmiş Ağınız!

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünler

SFP Fiber Modülü

iyi kalite DWDM Mux Demux satış için
iyi kalite DWDM Mux Demux satış için
Çok kolay, hızlı nakliye ve fiyatlarla başa çıkmak için kolay. Daha ne isteyebilirsin

—— Charles Lundy

Hizmetten çok memnunuz. Sipariş derhal geldi ve ürün tam olarak ne bekliyordum. GEZHI Şirketini Favori Listemde tutacağım.

—— Lewis

Tekrarlanan bir müşteri olarak, alıcıların adil fiyatları, zamanında teslimatları genellikle vaat edilenlerden daha hızlı ve genel memnuniyetini beklediğini kanıtlayabilirim

—— Craig Sherman

Ben sohbet şimdi

SFP Fiber Modülü

(196)
Çin 10G Tarih Hızı Sfp Telsiz Modülleri BIDI TX1270nm / RX1330nm 20km Simplex LC Konektörü Fabrika

10G Tarih Hızı Sfp Telsiz Modülleri BIDI TX1270nm / RX1330nm 20km Simplex LC Konektörü

10G tarih hızı SFP BIDI TX1270nm / RX1330nm 20km Simplex LC konnektörü GPB-H123-L2C ve GPB-H132-L2C Tx: 1270nm / Rx: 10GbE için 1330nm BIDI SFP Alıcı-Verici Tx: 1330nm / Rx: 10GbE için 1270nm BIDI SFP Alıcı... Daha fazla bilgi edinin
2020-08-12 15:26:33
Çin 1G SFP 1310nm 20km SFP alıcı-verici SFP Fiber Modülü Fabrika

1G SFP 1310nm 20km SFP alıcı-verici SFP Fiber Modülü

Verious marka ile uyumlu 1G SFP 1310nm 20km SFP alıcı-verici. Ürün Açıklaması: GEZHI, GS-1231-L2x (D) - 1.25Gbps GbE / FC 1310nm Single-mode Dual LC 20km SFP Alıcı-Verici Modülünün üreticisidir.GS-1231-L2x (D) ... Daha fazla bilgi edinin
2020-08-12 15:16:25
Çin 1000BASE - CWDM SMF SFP Fiber Modül, 1470nm 80km Tek Modlu Fiber Alıcı-Verici Fabrika

1000BASE - CWDM SMF SFP Fiber Modül, 1470nm 80km Tek Modlu Fiber Alıcı-Verici

1000BASE - CWDM SMF SFP Fiber Modülü, 1470nm 80km tek modlu fiber alıcı-verici GSC 12XX-L8C (D) 1,25 Gb / sn CWDM SFP Optik Alıcı-Verici, 80 km Erişim Özellikleri: ♦ 1,25 Gbps işlem veri hızı ♦ 18 CWDM DFB ... Daha fazla bilgi edinin
2020-08-12 11:54:25
Çin 1.25G 850nm Fp 550m Lc Mmf Küçük Form Faktörü Takılabilir Alıcı-Verici Fabrika

1.25G 850nm Fp 550m Lc Mmf Küçük Form Faktörü Takılabilir Alıcı-Verici

1.25G 850nm Fp 550m Lc Mmf Küçük Form Faktörü Takılabilir Alıcı-Verici Fcc Uyumlu Sfp IEEE 802.3z standardı, çok modlu fiber üzerinden iletim için 1000BASE-SX, tek modlu fiber üzerinden iletim için 1000BASE-LX ... Daha fazla bilgi edinin
2020-08-11 17:19:22
Çin DWDM 120KM SFP Fiber Modülü DWDM C - BAND SMF iletişimi için 50 / 100GHz Alıcı-Verici Fabrika

DWDM 120KM SFP Fiber Modülü DWDM C - BAND SMF iletişimi için 50 / 100GHz Alıcı-Verici

DWDM 120KM SFP Fiber Modül DWDM C - SMF iletişimleri için BAND 50 / 100GHz Alıcı Verici SFP 1.25G DWDM 120KM C-BAND 32dB 1.25Gbps SFP DWDM C-BAND 50 / 100GHz Alıcı Verici Ürün Açıklaması Form faktörü: SFP ... Daha fazla bilgi edinin
2020-04-27 15:28:46
Çin 1.25Gbps Tek mod Çift LC yüksek Güç Bütçesi 40km CWDM SFP Alıcı-Verici Modülü Fabrika

1.25Gbps Tek mod Çift LC yüksek Güç Bütçesi 40km CWDM SFP Alıcı-Verici Modülü

CWDM SFP Alıcı-Verici Modülü 1,25 Gb / sn Tek modlu Çift LC yüksek Güç Bütçesi 40km Ürün Açıklaması: SFP modülü1. Sınıf bir lazer ürünüdür.Tüm MSA uyumlu platformlarda çalışmasını sağlayan çoklu kaynak anlaşmas... Daha fazla bilgi edinin
2020-08-12 15:25:45
Çin OC-12 / STM-4, Ethernet SFP Modülü için 622Mb / s SFP Optik alıcı-verici Modülü Fabrika

OC-12 / STM-4, Ethernet SFP Modülü için 622Mb / s SFP Optik alıcı-verici Modülü

622Mb / s SFP Optik alıcı-verici Modülü OC-12 / STM-4, Ethernet SFP Modülü için GEZHI Photonics Küçük Form Faktörlü Takılabilir (SFP) Gigabit Arabirim Dönüştürücüsü, bağlantı noktasını ağa bağlayan bir Gigabit ... Daha fazla bilgi edinin
2020-08-12 15:23:15
Çin Takılıp Takılabilir CWDM SFP Mini GBIC Telsiz Modülü 1000 Baz Telekom için Fabrika

Takılıp Takılabilir CWDM SFP Mini GBIC Telsiz Modülü 1000 Baz Telekom için

Telekom için Çalışır Durumda Takılabilir SFP Mini GBIC Alıcı-Verici Modülü 1000 Base GEZHI CWDM SFP küçük form faktörlü takılabilir (SFP), CWDM SFP 1270, CWDM SFP 1290, CWDM SFP 1310, CWDM SFP 1330, CWDM SFP ... Daha fazla bilgi edinin
2020-08-12 11:50:20
Çin Çift LC / PC Konektörü SFP Optik Alıcı-Vericiler 850nm Dalgaboyu Fabrika

Çift LC / PC Konektörü SFP Optik Alıcı-Vericiler 850nm Dalgaboyu

Çift LC / PC Konektörü SFP Optik Alıcı-Vericiler 850nm Dalgaboyu GEZHI SFP optik alıcı-vericileri, Gigabit Ethernet için kullanılır ve farklı mesafeler ve fiber türlerinin yanı sıra RJ-45'e (bakır) dönüştürme i... Daha fazla bilgi edinin
2020-08-11 17:12:32
Çin LC konektörü SFP Fiber Modülü 1.25 Gb / sn SFP Alıcı-Verici Modülleri Fabrika

LC konektörü SFP Fiber Modülü 1.25 Gb / sn SFP Alıcı-Verici Modülleri

LC konektörü SFP Fiber Modülü 1.25 Gb / sn SFP Alıcı-Verici Modülleri GEZHI SFP optiği, MSA SFP spesifikasyonuyla uyumludur.SFP, yeni nesil GBIC'dir ve GBIC'nin yaklaşık yarısı boyutundadır.Sektörde kullanılan ... Daha fazla bilgi edinin
2020-08-13 10:31:01
Page 1 of 20|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|