Gezhi Fotonik Co, Ltd

SFP Fiber Modülü --- Hayal Etmiş Ağınız!

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünler

optik alıcı

iyi kalite DWDM Mux Demux satış için
iyi kalite DWDM Mux Demux satış için
Çok kolay, hızlı nakliye ve fiyatlarla başa çıkmak için kolay. Daha ne isteyebilirsin

—— Charles Lundy

Hizmetten çok memnunuz. Sipariş derhal geldi ve ürün tam olarak ne bekliyordum. GEZHI Şirketini Favori Listemde tutacağım.

—— Lewis

Tekrarlanan bir müşteri olarak, alıcıların adil fiyatları, zamanında teslimatları genellikle vaat edilenlerden daha hızlı ve genel memnuniyetini beklediğini kanıtlayabilirim

—— Craig Sherman

Ben sohbet şimdi

optik alıcı

(20)
Çin 2x1 Geniş Dalgaboyu Fiberoptik Anahtar Fabrika

2x1 Geniş Dalgaboyu Fiberoptik Anahtar

2x1 Geniş Dalgaboyu Fiberoptik Anahtar GEZHI 2x1 Geniş Dalga Boyu Fiberoptik Anahtar, gelen bir optik sinyali seçilen bir çıkış optik fibere yeniden yönlendirerek optik kanalları bağlar. GEZHI 2x1 Geniş ... Daha fazla bilgi edinin
2020-08-13 11:32:40
Çin 1x16 Çift Yönlü Fiber Optik Anahtarlar Fabrika

1x16 Çift Yönlü Fiber Optik Anahtarlar

1x16 Çift Yönlü Fiber Optik Anahtarlar GEZHI 1x16 Çift Yönlü Fiber Optik Anahtarlar, gelen bir optik sinyali seçilen bir çıkış fiberine yeniden yönlendirerek optik kanalları bağlar.Bu, bir elektrik kontrol ... Daha fazla bilgi edinin
2020-08-13 11:32:06
Çin 1x16 Çok Modlu Optik Anahtar Fabrika

1x16 Çok Modlu Optik Anahtar

1x16 Çok Modlu Optik Anahtar 1X16 Optik Anahtar Modülleri, optik yol değiştirme özelliğine sahip bir tür işlevsel bileşendir. 1X16 Opto-Mekanik Optik Anahtarlar, bir fiber optik iletimde optik gücü seçici ... Daha fazla bilgi edinin
2020-08-10 17:14:57
Çin 1 + 1 Optik Hat Koruma Sistemi Fabrika

1 + 1 Optik Hat Koruma Sistemi

1 + 1 Optik Hat Koruma Sistemi Optik Hat Koruma sistemi (OLP), bir yedekleme yolu oluşturmak için farklı yollardan boş optik fiber kullanır.Çalışan fiberdeki güç durumunu gerçek zamanlı izleyerek, çalışan ... Daha fazla bilgi edinin
2020-08-10 11:57:31
Çin 2x2F Optik Anahtar Fabrika

2x2F Optik Anahtar

2x2F Optik Anahtar Yüksek performansı, düşük ekleme kaybı ve kompakt boyutu ile ünlü GEZHI -FSW-2x2F Optik Anahtar: (L) 27.0 × (W) 12.6 × (H) 8.2 ± 0.2mm.OADM, OXC, sistem izleme ve koruma için ideal bir bile... Daha fazla bilgi edinin
2020-08-10 11:28:55
Çin Rafa Montajlı 1X32 SM Optik Anahtar Fabrika

Rafa Montajlı 1X32 SM Optik Anahtar

Rafa Montajlı 1X32 SM Optik Anahtar Rafa Monte Edilen 1X32 Optik Anahtarlar, bir ortak fiberin 32 adet çıkış veya giriş fiberine otomatik ve tekrarlanabilir bağlantısına izin verir.Bu tamamen optik anahtarlar ... Daha fazla bilgi edinin
2020-08-10 11:07:32
Çin Fiber Optik SW 1x32 Anahtar Fabrika

Fiber Optik SW 1x32 Anahtar

Fiber Optik SW 1x32 Anahtar Rafa Monte Edilen 1X32 Optik Anahtarlar, bir ortak fiberin 32 adet çıkış veya giriş fiberine otomatik ve tekrarlanabilir bağlantısına izin verir.Bu tamamen optik anahtarlar çift yönl... Daha fazla bilgi edinin
2020-08-10 11:07:16
Çin Tek Mod 2x2B Anahtarı Fabrika

Tek Mod 2x2B Anahtarı

Tek Modlu 2x2B Anahtarı GEZHI Tek Modlu 2x2B Anahtarı yüksek performansı, düşük ekleme kaybı ve kompakt boyutu ile ünlüdür.OADM, OXC, sistem izleme ve koruma için ideal bir bileşendir.Kompakt paket ileTek Modlu ... Daha fazla bilgi edinin
2020-08-05 21:32:44
Çin 1x2 MM 850nm Optik Anahtar Modülleri Fabrika

1x2 MM 850nm Optik Anahtar Modülleri

1x2 MM 850nm Optik Anahtar Modülleri GEZHI 1x2 MM 850nm Optik Anahtar Modüllerimini metal kutuda paketleme ve 4 iğneli kontrol1x2 MM 850nm Optik Anahtar ModülleriLC / PC konektörlü Kilitlemesiz Gerilim 5V'dir.... Daha fazla bilgi edinin
2020-08-05 21:32:19
Çin 2mm Kablo ile 2x2B MM 850nm Switch Fabrika

2mm Kablo ile 2x2B MM 850nm Switch

2mm Kablolu 2x2B MM 850nm Switch GEZHI 2mm Kablolu 2x2B MM 850nm Switch optik kanalları, gelen bir optik sinyali seçilen bir çıkış fiberine yeniden yönlendirerek bağlar. Tüm GEZHI 2mm Kablolu 2x2B MM 850nm ... Daha fazla bilgi edinin
2020-08-05 21:16:56
Page 1 of 2|< 1 2 >|