Gezhi Fotonik Co, Ltd

SFP Fiber Modülü --- Hayal Etmiş Ağınız!

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünler

Patch Cord Aksesuarları

iyi kalite Cwdm Mux Demux satış için
iyi kalite Cwdm Mux Demux satış için
Çok kolay, hızlı nakliye ve fiyatlarla başa çıkmak için kolay. Daha ne isteyebilirsin

—— Charles Lundy

Hizmetten çok memnunuz. Sipariş derhal geldi ve ürün tam olarak ne bekliyordum. GEZHI Şirketini Favori Listemde tutacağım.

—— Lewis

Tekrarlanan bir müşteri olarak, alıcıların adil fiyatları, zamanında teslimatları genellikle vaat edilenlerden daha hızlı ve genel memnuniyetini beklediğini kanıtlayabilirim

—— Craig Sherman

Ben sohbet şimdi

Patch Cord Aksesuarları

(50)
Çin ST UPC SM SX Fiber Optik Pigtail Tek Modlu Simpleks Beyaz Kablo FTTB için Fabrika

ST UPC SM SX Fiber Optik Pigtail Tek Modlu Simpleks Beyaz Kablo FTTB için

ST UPC SM SX Fiber Optik Pigtail Tek Modlu Simpleks Beyaz Kablo FTTB için ST lifi Pigtail hala en popüler Pigtail, bir süngü yuvası ve uzun silindirik 2,5 mm Seramik (genellikle) veya fiber tutmak için polimer ... Read More
2019-12-10 12:04:08
Çin Mod Klima Çift Yönlü Fiber Optik Yama Kablosu 50 / 125um LC - FTTB İçin Fabrika

Mod Klima Çift Yönlü Fiber Optik Yama Kablosu 50 / 125um LC - FTTB İçin

Mod Şartlandırma Çift Yönlü Fiber Optik Yama Kablosu (50 / 125um) - LC / FC Mod Koşullandırma Çift Yönlü Fiber Optik Yama Kablosu (50 / 125um veya 62.5 / 125um) Gigabit Ethernet 1000BASE-LX uygulamaları. Yeni y... Read More
2019-12-10 12:04:07
Çin FTTH Bırakma Kablosu Patch Kablosu Aksesuarları SC / APC - SC / APC SM LSZH 1M Jumper İç Mekan Fabrika

FTTH Bırakma Kablosu Patch Kablosu Aksesuarları SC / APC - SC / APC SM LSZH 1M Jumper İç Mekan

FTTH Bırakma Kablosu Fiber Optik Yama Kablosu SC / APC - SC / APC SM LSZH 1M Jumper Kapalı Özellikler Düşük maliyetli Yüksek geri dönüş kaybı Düşük ekleme kaybı Teslimat öncesi% 100 fabrika testi Kablo ... Read More
2019-12-10 12:04:07
Çin Turuncu OM2 Fiber Optik Yama Kablosu Aksesuarları ST MM SX 50 / 125um 2 Metre 900um Pigtail Fabrika

Turuncu OM2 Fiber Optik Yama Kablosu Aksesuarları ST MM SX 50 / 125um 2 Metre 900um Pigtail

Turuncu OM2 Fiber Optik Yama Kablosu ST MM SX, 50/125 um 2 Metre 900um Pigtail Optik Fiber ST lifi Pigtail hala en popüler Pigtail, bir süngü yuvası ve uzun silindirik 2,5 mm Seramik (genellikle) veya fiber ... Read More
2019-12-10 12:04:07
Çin DFC - DLC 2 Çekirdekli FTTA Patch Cord Aksesuarlar Beyaz / Siyah Tek Modlu Pigtail Fabrika

DFC - DLC 2 Çekirdekli FTTA Patch Cord Aksesuarlar Beyaz / Siyah Tek Modlu Pigtail

DFC - DLC 2 Çekirdek FTTA Fiber Optik Yama Kablosu, Beyaz ve Siyah Tek Modlu Pigtail Uygulama Temel olarak kablosuz baz istasyonu yatay ve dikey kablolamada kullanılır Özellikler 1, İyi mekanik ve çevresel ... Read More
2019-12-10 12:04:06
Çin LC / APC Yama Kablosu MT - RJ'den SC'ye Tekli Dupleks Zip Kodlu Klip Sarı olmadan Fabrika

LC / APC Yama Kablosu MT - RJ'den SC'ye Tekli Dupleks Zip Kodlu Klip Sarı olmadan

LC / APC Patch Cord MT - RJ to SC Singlmode Duplex Zipcord Without Clip Yellow Fiber optic patch cord is one of most commonly used components in fiber optic network. fiber optic patch cords sometimes is also ... Read More
2019-12-10 12:04:06
Çin Evde Fiber Optik Yama Kablosu 1 Çekirdek LSZH SC / SC LSZH 300M Siyah Çelik Fabrika

Evde Fiber Optik Yama Kablosu 1 Çekirdek LSZH SC / SC LSZH 300M Siyah Çelik

Evde Fiber Optik Yama Kablosu 1 Çekirdek LSZH SC / SC LSZH 300M Siyah Çelik Fiber Optik Yama Kablosu ayrıca fiber optik jumper veya fiber optik patch cord olarak da bilinir. Uçlarında farklı konektörlerle ... Read More
2019-12-10 12:04:05
Çin Tek Modlu 12 Fiber Patch Kablosu Aksesuarları, MTP MPO Patch Cord Kamyon Kablo Jumper Fabrika

Tek Modlu 12 Fiber Patch Kablosu Aksesuarları, MTP MPO Patch Cord Kamyon Kablo Jumper

Tekli mod 12 Fiber Optik Yama Kablosu, MTP MPO Yama Kablosu Kamyon Kablosu Atlama Tertibatı Bağlayıcı: MPO MTP Dişi Elyaf Türü: Tek Mod G652D Kablo Türü: Yuvarlak Kapalı Kablo Fiber Sayısı: 12 Lifler Kablo ... Read More
2019-12-10 12:04:05
Çin Kapalı Yama Kablosu Aksesuarları GJXFH G657A2 LSZH SC / APC - SC / APC Parlatma Fabrika

Kapalı Yama Kablosu Aksesuarları GJXFH G657A2 LSZH SC / APC - SC / APC Parlatma

SC / APC - SC / APC Parlatma İç Mekan Fiber Optik Yama Kablosu GJXFH G657A2 LSZH Uygulama: FTTH İç Kablolama Bağlayıcı: SC / APC Elyaf Sayısı: 1core Elyaf Türü: G657A1 Veya G657A2 Kablo kılıfı: LSZH Kablo ... Read More
2019-12-10 12:04:04
Çin LC / PC - FC / PC Optik Patch Cord Jumper OM4 50 / 125um Çok Modlu LSZH 2M Pembe Ceket Fabrika

LC / PC - FC / PC Optik Patch Cord Jumper OM4 50 / 125um Çok Modlu LSZH 2M Pembe Ceket

LC / PC - FC / PC Optik Patch Cord Jumper OM4 50 / 125um Çok Modlu LSZH 2M Pembe Ceket Optik fiber atlama kablosu, fiber optik kablo ve ekipman kabloları arasındaki bağlantı olarak kullanılır. Kalınlığı vardır ... Read More
2019-12-10 12:04:03
Page 1 of 5|< 1 2 3 4 5 >|