Gezhi Fotonik Co, Ltd

SFP Fiber Modülü --- Hayal Etmiş Ağınız!

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Gezhi Photonics Co.,Ltd

Çin Gezhi Photonics Co.,Ltd Sertifikalar
Çin Gezhi Photonics Co.,Ltd Sertifikalar
Çok kolay, hızlı nakliye ve fiyatlarla başa çıkmak için kolay. Daha ne isteyebilirsin

—— Charles Lundy

Hizmetten çok memnunuz. Sipariş derhal geldi ve ürün tam olarak ne bekliyordum. GEZHI Şirketini Favori Listemde tutacağım.

—— Lewis

Tekrarlanan bir müşteri olarak, alıcıların adil fiyatları, zamanında teslimatları genellikle vaat edilenlerden daha hızlı ve genel memnuniyetini beklediğini kanıtlayabilirim

—— Craig Sherman

Ben sohbet şimdi

Gezhi Photonics Co.,Ltd

1 2
Gezhi Photonics Co.,Ltd Gezhi Photonics Co.,Ltd
GEZHI Company
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Orta Doğu
Dünya çapında
Markalar : GEZHI
No. Çalışanları : 200~260
Yıllık satış : 18 Million-20 Million
Yıl kurulan : 2011
İhracat p.c : 70% - 80%
Gezhi Photonics Co., Ltd, optik ağ cihazları alanında küresel etkili bir organizasyon olmayı taahhüt eder.

Kasım 2011'de kurulan Gezhi Photonics, dünya çapında lider bir opticoptical ağ cihazı üreticisi ve tedarikçisidir. GEZHI, Fiber Optik Bileşenlerinde tam talep gören müşteriyi karşılayan İKİ Parça Ürününe sahiptir. Bir parça Aktif Bileşenlerdir (ana ürünler SFP, SFP +, XFP, X2, GBIC alıcı-verici, 10G OEO ... içerir) Diğer parçalar Pasif Bileşenlerdir (özellikle ürünler (CWDM / DWDM, Athermal AWG Modülü, Optik Anahtar, Optik Sirkülatör / İzolatör, MPO Patchcord ...)

Gezhi Photonics, Uluslararası ve Ulusal Üniversiteler, Bilimsel Araştırma Birimleri ile işbirliğine devam etmekte ve aynı zamanda Kurumsal Gelişimden yararlanmak için sosyal yetenek, bilgi ve teknolojiden faydalanmaktadır. Mükemmel mühendislik hizmetlerimiz, özel tasarımımız, teknik desteğimiz, ürün incelememiz, hızlı numune prototipleme ve seri üretimimizle müşterilerimize hızlı teslimat sayesinde, Avrupa, ABD, Güneydoğu Asya, Afrika, Orta Doğu vb. Dahil olmak üzere 30'dan fazla ülke ve bölgeye hizmet veriyoruz. .

Her zaman yenilik prensibini her zaman ilke edinen Gezhi Photonics, iç yönetime büyük önem veriyor, şirketin gelişimini ekibin ortak yaratıcılığı ile destekliyor. Uyumlu inovasyon atmosferini vurgulayarak, personele geniş bir geliştirme platformu sağlanmıştır ve aynı zamanda şirketin ürün araştırmalarında gelişmesi ve ürünün her zaman ileri düzeyde olmasını sağlar.

İletişim bilgileri
Gezhi Photonics Co.,Ltd

İlgili kişi: Mrs. Ena Lin

Faks: 86-755-2377-1707

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)