Gezhi Fotonik Co, Ltd

SFP Fiber Modülü --- Hayal Etmiş Ağınız!

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerOptik Anahtarlar

2x2 Bypass Mekanik Fiber Optik Anahtarı 1310 / 1550nm Mandal OXC sistemi

iyi kalite Cwdm Mux Demux satış için
iyi kalite Cwdm Mux Demux satış için
Çok kolay, hızlı nakliye ve fiyatlarla başa çıkmak için kolay. Daha ne isteyebilirsin

—— Charles Lundy

Hizmetten çok memnunuz. Sipariş derhal geldi ve ürün tam olarak ne bekliyordum. GEZHI Şirketini Favori Listemde tutacağım.

—— Lewis

Tekrarlanan bir müşteri olarak, alıcıların adil fiyatları, zamanında teslimatları genellikle vaat edilenlerden daha hızlı ve genel memnuniyetini beklediğini kanıtlayabilirim

—— Craig Sherman

Ben sohbet şimdi

2x2 Bypass Mekanik Fiber Optik Anahtarı 1310 / 1550nm Mandal OXC sistemi

Çin 2x2 Bypass Mekanik Fiber Optik Anahtarı 1310 / 1550nm Mandal OXC sistemi Tedarikçi

Büyük resim :  2x2 Bypass Mekanik Fiber Optik Anahtarı 1310 / 1550nm Mandal OXC sistemi

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: GEZHI or OEM
Sertifika: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Model numarası: GZ-2x2B Optik Switch

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: Get Latest Price
Ambalaj bilgileri: Kağıt kutulu köpüklü 2'li kutu
Teslim süresi: 2 ~ 7 iş günü
Yetenek temini: Ayda 60000pcs
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: Bypass Optik Anahtarı Dalga boyu: 1310/1550
Kanal: 2X2 Denetim türü: kilitleme
bağlayıcı: LC/SC/FC/ST (PC veya APC) Uygulama: Optik ağ
Vurgulamak:

optical switch module

,

optical fiber switch

2x2 Bypass Mekanik Fiber Optik Anahtarı 1310 / 1550nm Mandal OXC sistemi

GEZHI Phothonics 2x2 Bypass Mekanik Fiber Optik Anahtarı (2X2B Optik Anahtarı) optik kanalları, gelen bir optik sinyali seçilen bir çıkış fiberine yönlendirerek bağlar. Bu, patent bekleyen bir opto-mekanik tescilli yapılandırma kullanılarak gerçekleştirilir ve bir elektrik kontrol sinyali vasıtasıyla etkinleştirilir.

Tüm GEZHI Photonics 2x2 Bypass Mekanik Fiber Optik Switch (2X2B Optik Switch) 1260nm ~ 1650nm'de tüm dalga boylarını destekler, ultra yüksek güvenilirlik, düşük ekleme kaybı, hızlı anahtarlama hızı ve çift yönlü performans sunar. Optik anahtarlar, Optik Şebeke, Koruma, Verici ve Alıcı Koruma, Şebeke Test Sistemi ve Enstrümantasyonları için yaygın olarak kullanılmaktadır.

Özellikler

  • Yüksek Kararlılık, Yüksek Güvenilirlik
  • Optik Yolda Epoksi içermez
  • Mandallı ve Mandalsız


şartname

parametreleri

GZ-FSW-2 × 2B
Dalga Boyu Aralığı nm 850 ± 40/1300 ± 40 1260 ~ 1650
avelength işletim nm 850/1300 1310/1490/1550/1625/1650
Ekleme Kaybı dB Tür: 0.8 Maks.: 1.2 Tip: 0.6 Maks.: 0.8
Geri dönüş kaybı dB MM≥30 SM≥50
Çapraz geçiş dB MM≥35 SM≥55
PDL dB ≤0.05
WDL dB ≤0.25
TDL dB ≤0.25
Tekrarlanabilirlik dB ≤ ± 0.02
Güç kaynağı v 3.0 veya 5.0
Ömür zamanlar ≥10 7
Geçiş Zamanı bayan ≤8
İletim Gücü mW ≤500
Çalışma sıcaklığı -20 ~ + 70
Depolama sıcaklığı -40 ~ + 85
Ağırlık g 16
Boyut mm (L) 27.0 × (W) 12.0 × (H) 8.2 özelleştirme mevcuttur.

kalem

parametreleri kalem Elektrikli Sürücü Durum Sensörü
2 × 2B Optik Yol 1 5 6 10 2-3 3-4 7-8 8-9
Kilitlemeyen P1-P3 - - - - Kapat Açık Açık Kapat
P1-P4, P2-P3 V + - - GND Açık Kapat Kapat Açık
kilitleme P1-P3 - - GND V + Kapat Açık Açık Kapat
P1-P4 P2-P3 V + GND - - Açık Kapat Kapat Açık


Optik Yol

Durum Bir Durum İki






Sipariş Bilgisi

Mod dalga boyu Gerilim Türü Kontrol Modeli Elyaf Türü Fiber Çapı Elyaf Uzunluğu Bağlayıcı

S = SM
M = MM

85 = 850 nm
13 = 1310nm
15 = 1550nm
13/15 = 1310 / 1550nm
X = Diğer

3 = 3V
5 = 5V

L = Mandal
N = Kilitlemesiz

5 = 50/121
6 = 62.5 / 125
9 = 9/125
X = Diğer

25 = 250um
90 = 900um
20 = 2.0mm
30 = 3.0mm
X = Diğer

1 = 1 m
2 = 1.5m
X = Diğer

0 = Yok
1 = FC / PC
2 = FC / APC
3 = SC / PC
4 = SC / APC
5 = ST / PC
6 = ST / APC
7 = LC / PC
8 = LC / APC



İletişim bilgileri
Gezhi Photonics Co.,Ltd

İlgili kişi: Ena Lin

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)