Gezhi Fotonik Co, Ltd

SFP Fiber Modülü --- Hayal Etmiş Ağınız!

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünler

Optik Anahtarlar

iyi kalite DWDM Mux Demux satış için
iyi kalite DWDM Mux Demux satış için
Çok kolay, hızlı nakliye ve fiyatlarla başa çıkmak için kolay. Daha ne isteyebilirsin

—— Charles Lundy

Hizmetten çok memnunuz. Sipariş derhal geldi ve ürün tam olarak ne bekliyordum. GEZHI Şirketini Favori Listemde tutacağım.

—— Lewis

Tekrarlanan bir müşteri olarak, alıcıların adil fiyatları, zamanında teslimatları genellikle vaat edilenlerden daha hızlı ve genel memnuniyetini beklediğini kanıtlayabilirim

—— Craig Sherman

Ben sohbet şimdi

Optik Anahtarlar

(42)
Çin 2x2 Bypass Mekanik Fiber Optik Anahtarı 1310 / 1550nm Mandal OXC sistemi Fabrika

2x2 Bypass Mekanik Fiber Optik Anahtarı 1310 / 1550nm Mandal OXC sistemi

2x2 Bypass Mekanik Fiber Optik Anahtar 1310 / 1550nm Kilitlemeli OXC sistemi GEZHI Phothonics 2x2 Bypass Mekanik Fiber Optik Anahtar (2X2B Optik Anahtar), gelen bir optik sinyali seçilen bir çıkış fiberine ... Daha fazla bilgi edinin
2020-08-13 12:00:51
Çin LC / PC Konektörü 1x2 Mekanik Optik Anahtar Düşük Ekleme Kaybı Fabrika

LC / PC Konektörü 1x2 Mekanik Optik Anahtar Düşük Ekleme Kaybı

LC / PC Konektörü Optik Anahtar Düşük Ekleme Kaybı Yüksek Kararlılık ve Güvenilirlik GEZHI Photonics 1x2 Mekanik Optik Anahtar, gelen bir optik sinyali seçilen bir çıkış fiberine yeniden yönlendirerek optik ... Daha fazla bilgi edinin
2020-08-13 12:00:31
Çin 2x2 Mekanik Otomatik Optik Switch Modülü Pasif Bileşen Fabrika

2x2 Mekanik Otomatik Optik Switch Modülü Pasif Bileşen

2x2 Mekanik Otomatik Optik Anahtar Modülü Pasif Bileşen GEZHI Photonics'in yüksek performansı, düşük ekleme kaybı ve kompakt boyutuyla ünlü GZ-FSW-2x2 Optik Anahtarı.OADM, OXC, sistem izleme ve koruma için ... Daha fazla bilgi edinin
2020-08-13 11:58:42
Çin 1x8 Fiber Optik Switch Çok Kanallı Tek Modlu, Fiber Optik Anahtar Modülü Fabrika

1x8 Fiber Optik Switch Çok Kanallı Tek Modlu, Fiber Optik Anahtar Modülü

1x8 Fiber Optik Anahtar Çok Kanallı Tek Mod, Fiber Optik Anahtar Modülü GEZHI Photonics 1x8 Mekanik Optik Anahtar, gelen bir optik sinyali seçilen bir çıkış fiberine yeniden yönlendirerek optik kanalları bağlar... Daha fazla bilgi edinin
2020-08-13 11:58:22
Çin OXC Sistem İzleme İçin 1x4 Opto Mekanik Fiber Optik Fiber Switch Modülü Fabrika

OXC Sistem İzleme İçin 1x4 Opto Mekanik Fiber Optik Fiber Switch Modülü

OXC Sistem İzleme için 1x4 Opto Mekanik Optik Fiber Anahtar Modülü GEZHI Photonics 1x4 Mekanik Optik Anahtar, gelen bir optik sinyali seçilen bir çıkış fiberine yeniden yönlendirerek optik kanalları bağlar. ... Daha fazla bilgi edinin
2020-08-13 11:58:02
Çin 1x4 Çok Kanallı Mikro Optik Anahtarlar OADM Ağı İçin Mandal Fabrika

1x4 Çok Kanallı Mikro Optik Anahtarlar OADM Ağı İçin Mandal

OADM Ağı İçin 1x4 Çok Kanallı Mikro Optik Anahtarlar Kilitleme GEZHI Photonics 1x4 Mekanik Optik Anahtar, gelen bir optik sinyali seçilen bir çıkış fiberine yeniden yönlendirerek optik kanalları bağlar. GEZHI ... Daha fazla bilgi edinin
2020-08-13 11:57:43
Çin DWDM ağları için tek modlu 1x8 MEMS Optik Anahtarlar Mini 850nm Fabrika

DWDM ağları için tek modlu 1x8 MEMS Optik Anahtarlar Mini 850nm

DWDM ağları için Tek Modlu 1x8 MEMS Optik Anahtarlar Mini 850nm GEZHI Photonics'in MEMS (Mikroelektromekanik Sistemler) Optik Anahtar çalışması Dalgaboyu Aralığı SM MM 1310 ± 20 veya 1550 ± 20 veya 1625 ± 20 ... Daha fazla bilgi edinin
2020-08-13 11:57:24
Çin Micro 1x1 Mekanik Fiber Optik Anahtar Modülü SM 3V Mandal Modülü Fabrika

Micro 1x1 Mekanik Fiber Optik Anahtar Modülü SM 3V Mandal Modülü

Mikro 1x1 Mekanik Fiber Optik Anahtar SM 3V mandallama modülü GEZHI Photonics 1x1 Mekanik Optik Anahtar, gelen bir optik sinyali seçilen bir çıkış fiberine yeniden yönlendirerek optik kanalları bağlar. GEZHI ... Daha fazla bilgi edinin
2020-08-13 11:55:42
Çin D2x2B Çok Modlu Optik Anahtarlar 850nm Çift 2x2 Bypass, Fiber Optik Anahtarlar Fabrika

D2x2B Çok Modlu Optik Anahtarlar 850nm Çift 2x2 Bypass, Fiber Optik Anahtarlar

D2x2B Çok Modlu Optik Anahtarlar 850nm Çift 2x2 Baypas, Fiber Optik Anahtarlar GEZHI Photonics Dual 2x2B Çok Modlu Mekanik Optik Anahtar, gelen bir optik sinyali seçilen bir çıkış fiberine yeniden yönlendirerek ... Daha fazla bilgi edinin
2020-08-13 11:54:50
Çin 2x2B Opto - Mekanik Fiber Optik Anahtarlar Optik Bypass Anahtarı Fabrika

2x2B Opto - Mekanik Fiber Optik Anahtarlar Optik Bypass Anahtarı

Optik Baypas Anahtarı 2x2B Opto-Mekanik Fiber Optik Anahtarlar 2x2B Opto-Mekanik Çift yönlü Fiber Optik Anahtar, optik kanalları bağlar 2 gelen optik sinyali 2 çıkış fibere yeniden yönlendirerek. GEZHI ... Daha fazla bilgi edinin
2020-08-13 11:54:34
Page 1 of 5|< 1 2 3 4 5 >|