Gezhi Fotonik Co, Ltd

SFP Fiber Modülü --- Hayal Etmiş Ağınız!

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünler

Cwdm Mux Demux

iyi kalite Cwdm Mux Demux satış için
iyi kalite Cwdm Mux Demux satış için
Çok kolay, hızlı nakliye ve fiyatlarla başa çıkmak için kolay. Daha ne isteyebilirsin

—— Charles Lundy

Hizmetten çok memnunuz. Sipariş derhal geldi ve ürün tam olarak ne bekliyordum. GEZHI Şirketini Favori Listemde tutacağım.

—— Lewis

Tekrarlanan bir müşteri olarak, alıcıların adil fiyatları, zamanında teslimatları genellikle vaat edilenlerden daha hızlı ve genel memnuniyetini beklediğini kanıtlayabilirim

—— Craig Sherman

Ben sohbet şimdi

Cwdm Mux Demux

(29)
Çin 12CH MUX Fiber CWDM Kaset Modül Kutusu LC UPC Fabrika

12CH MUX Fiber CWDM Kaset Modül Kutusu LC UPC

12CH MUX Fiber CWDM Kaset Modül Kutusu LC UPC GEZHI 12CH MUX Fiber CWDM Kaset Modül Kutusu LC UPC, tek bir fiber üzerinde 18 kanallı çoklama sağlar.WDM ağlarında düşük takma kaybının gerekli olması nedeniyle, ... Read More
2020-07-30 11:13:22
Çin 1x16 CWDM Çoklayıcı Modülleri LC / UPC konektörü Fabrika

1x16 CWDM Çoklayıcı Modülleri LC / UPC konektörü

1x16 CWDM Çoklayıcı Modülleri LC / UPC konektörü GEZHI Kaba Dalga Boyu Bölmeli Çoğullama (CWDM), Fiber Optik Çoklayıcı'nın, bağlantı için alıcı ucunda, Fiber Optik Çoklayıcı fiber karışık sinyal ayrıştırılarak ... Read More
2020-07-29 15:54:23
Çin 10G SFP fiber ortam dönüştürücüsünün CWDM / DWDM / SDH / Ethernet sistemi Fabrika

10G SFP fiber ortam dönüştürücüsünün CWDM / DWDM / SDH / Ethernet sistemi

10G SFP fiber ortam dönüştürücü CWDM / DWDM / SDH / Ethernet sistemi Ürün Açıklaması OEO Optik sinyal rejenerasyon dönüştürücü OEO is optical signal regeneration conversion equipment based on the principle of ... Read More
2020-04-27 17:26:07
Çin Mikro Optik WDM 3 port C Band Kırmızı / Mavi Filtre DWDM Sisteminde FWDM Geçiş Fabrika

Mikro Optik WDM 3 port C Band Kırmızı / Mavi Filtre DWDM Sisteminde FWDM Geçiş

DWDM Sisteminde Mikro Optik WDM 3 port C Band Kırmızı / Mavi Filtre 3 Port C bandı Kırmızı / Mavi Mikro-Optik WDM dev buz GEZHI 1x2 DWDM Kırmızı / Mavi Band Filtresi, çevreye zararlı ince film filtresi ... Read More
2017-08-11 15:39:11
Çin C bandı DWDM Kırmızı / Mavi Filtre WDM cihazı 3 Portlu İnce Film Filtresi FWDM Fabrika

C bandı DWDM Kırmızı / Mavi Filtre WDM cihazı 3 Portlu İnce Film Filtresi FWDM

C bandı DWDM Kırmızı / Mavi Filtre WDM cihazı 3 Portlu İnce Film Filtresi FWDM 3 Port C bandı DWDM Kırmızı / Mavi Filtre WDM dev buz GEZHI DWDM Kırmızı / Mavi filtre ince film filtre cihazıdır. Üçlü bir cihazd... Read More
2017-08-11 15:39:11
Çin 1x16CH CWDM Mux Demux Modülü 1260 ~ 1620nm LC bağlayıcı Seçilecek çoklu dalga boyları Fabrika

1x16CH CWDM Mux Demux Modülü 1260 ~ 1620nm LC bağlayıcı Seçilecek çoklu dalga boyları

1x16CH CWDM Mux / Demux Modülü Açıklama: CWDM ve DWDM teknolojileri, bir çift elyaf şeridini paylaşmanın ve 10G, SONET OC-192, STM-64, Fiber Kanal 1G / 2G / 4G, Gigabit Ethernet, OC3 / OC12 veya OC48 gibi çe... Read More
2017-08-11 15:39:10
Çin Hat İzleme için Sarı 1x4 CWDM Mux Demux ABS tipi, 1270 ~ 1610nm Dalga Boyu Fabrika

Hat İzleme için Sarı 1x4 CWDM Mux Demux ABS tipi, 1270 ~ 1610nm Dalga Boyu

Hat İzleme, WDM Ağı, CATV sistemi için 1x4 CWDM Mux / demux ABS tipi. Ürün Açıklaması: CWDM Mux Demux ürünlerimiz, tek bir fiber üzerinde 2 kanallı-to-18-kanal Çoklama özelliğine sahiptir. WDM ağlarında düşük ... Read More
2017-08-11 15:39:10
Çin Pasif cihaz 1x16 WDM Nettwork için CWDM Mux Demux, CATV sistemi Fabrika

Pasif cihaz 1x16 WDM Nettwork için CWDM Mux Demux, CATV sistemi

WDM nettwork, CATV sistemi için pasif cihaz 1x16 CWDM Mux Demux. Ürün Açıklaması GEZHI Photonics, her türlü uygulamaya ve ağ çözümlerine uyacak şekilde bir dizi CWDM Mux-Demux ve Optik Bırakma Çoklayıcı (OADM) ... Read More
2017-08-11 15:39:10
Çin Pasif Optik Ağda 1x4 CH Optik CCWDM Mux / Demux Modülü Fabrika

Pasif Optik Ağda 1x4 CH Optik CCWDM Mux / Demux Modülü

Pasif Optik Ağda 1x4 CH Optik CCWDM Mux / Demux Modülü GEZHI Fotonik CCWDMs . Kompakt kaba dalga boyu bölmeli çoğullayıcılar (CCWDM'ler), optik performansı önemli ölçüde artırmak için tasarlanmış entegre optik ... Read More
2017-08-11 15:39:09
Çin Fiber CWDM Mux Demux 1x8 Kanal optik Çoklayıcı Mini Boyut Fabrika

Fiber CWDM Mux Demux 1x8 Kanal optik Çoklayıcı Mini Boyut

Fiber CCWDM Modülü 1x8 Kanal optik Çoklayıcı Mini Boyut Kompakt Kaba Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı (CCWDM), Metro / Erişim iletişim ağlarının bant genişliğini genişletiyor. GEZHI Photonics'in CCWDM. Ince film ... Read More
2017-08-11 15:39:09
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|