Gezhi Fotonik Co, Ltd

SFP Fiber Modülü --- Hayal Etmiş Ağınız!

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerOptik Anahtarlar

D2x2B Çok Modlu Optik Anahtarlar 850nm Çift 2x2 Bypass, Fiber Optik Anahtarlar

iyi kalite DWDM Mux Demux satış için
iyi kalite DWDM Mux Demux satış için
Çok kolay, hızlı nakliye ve fiyatlarla başa çıkmak için kolay. Daha ne isteyebilirsin

—— Charles Lundy

Hizmetten çok memnunuz. Sipariş derhal geldi ve ürün tam olarak ne bekliyordum. GEZHI Şirketini Favori Listemde tutacağım.

—— Lewis

Tekrarlanan bir müşteri olarak, alıcıların adil fiyatları, zamanında teslimatları genellikle vaat edilenlerden daha hızlı ve genel memnuniyetini beklediğini kanıtlayabilirim

—— Craig Sherman

Ben sohbet şimdi

D2x2B Çok Modlu Optik Anahtarlar 850nm Çift 2x2 Bypass, Fiber Optik Anahtarlar

Çin D2x2B Çok Modlu Optik Anahtarlar 850nm Çift 2x2 Bypass, Fiber Optik Anahtarlar Tedarikçi

Büyük resim :  D2x2B Çok Modlu Optik Anahtarlar 850nm Çift 2x2 Bypass, Fiber Optik Anahtarlar

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: GEZHI or OEM
Sertifika: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Model numarası: GZ-D2x2B MM Optik Switch

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: Get Latest Price
Ambalaj bilgileri: Kağıt kutusu ile bir köpük 2pcs
Teslim süresi: 2 ~ 7working gün
Yetenek temini: Ayda 60000pcs
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: MM Bypass Optik Anahtarı dalga boyu: 850 nm
Kanal: 4x4 (çift 2x2) Kontrol tipi: Kilitleme veya Kilitlemesiz
Bağlayıcı: LC / SC / FC / ST (PC Veya APC) Uygulama: Yapılandırılabilir OADM
Vurgulamak:

fiber optic switch

,

optical fiber switch

D2x2B Çok Modlu Optik Anahtarlar 850nm Çift 2x2 Baypas, Fiber Optik Anahtarlar

 

GEZHI Photonics Dual 2x2B Çok Modlu Mekanik Optik Anahtar, gelen bir optik sinyali seçilen bir çıkış fiberine yeniden yönlendirerek optik kanalları bağlar.

 

GEZHI'nin Dual 2x2B (D2x2B) MM Mekanik Optik Anahtarı, Multimode 850nm dalga boyunda tüm dalga boylarını destekler, ultra yüksek güvenilirlik, düşük ekleme kaybı, hızlı anahtarlama hızı ve çift yönlü performans sunar.Optik anahtarlar, Optik Ağ, Koruma, Verici ve Alıcı Koruması, Ağ Test Sistemi ve Enstrümantasyonlar için yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

Özellikleri

  • Düşük Ekleme Kaybı
  • Geniş Dalgaboyu Aralığı
  • Düşük Karışma
  • Yüksek Kararlılık, Yüksek Güvenilirlik
  • Optik Yolda epoksisiz
  • Kilitlemeli ve Kilitlemesiz

 
Şartname

Parametreler

  GZ-FSW-D2 x 2B
Dalga boyu aralığı mil ± 40 ± 40/1300 850 ~ 1650 1260
Çalışma uzunluğu mil 850/1300 1310/1490/1550/1625/1650
Ekleme Kaybı dB Tip: 1.0 Maks: 1.5 Tip: 1.0 Maks: 1.5
Geri dönüş kaybı dB MM≥30 SM≥50
Diyafoni dB MM≥35 SM≥55
PDL dB ≤0.05
WDL dB ≤0.25
TDL dB ≤0.25
Tekrarlanabilirlik dB ≤ ± 0.02
Güç kaynağı v 3.0 veya 5.0
Ömür zamanlar ≥107
Geçiş Zamanı Hanım ≤8
Iletim gücü mW ≤500
Çalışma sıcaklığı -20 ~ 70
Depolama sıcaklığı -40 ~ 85
Ağırlık g 16
boyut aa (L) 27.0 × (W) 12.0 × (H) 8.2 özelleştirme mevcuttur.
 

pinler

 

tip Durum Pin tanımı Güç Durum izleme
D2x2B     1 5 6 10 2-3 3-4 7-8 8-9
Sigara mandallama bir

P1-P3

P1'-P3'

- - - - Kapat Açık Açık Kapat
B

P1-P4, P2-P3

P1'-P4' , P2'-P3'

V + - - GND Açık Kapat Kapat Açık
mandallama bir

P1-P3

P1'-P3'

- - GND V + Kapat Açık Açık Kapat
B P1-P4, P2-P3 V + - GND - Açık Kapat Kapat Açık

 
Optik Yol

Durum Bir Durum İki

 
                 D2x2B Çok Modlu Optik Anahtarlar 850nm Çift 2x2 Bypass, Fiber Optik Anahtarlar
 

 
                     D2x2B Çok Modlu Optik Anahtarlar 850nm Çift 2x2 Bypass, Fiber Optik Anahtarlar
 

 

boyut

                   D2x2B Çok Modlu Optik Anahtarlar 850nm Çift 2x2 Bypass, Fiber Optik Anahtarlar


Sipariş Bilgisi

kip dalga boyu Gerilim türü Kontrol Modeli Elyaf Tipi Elyaf Çapı Elyaf Uzunluğu Bağlayıcı

G = SM
M = AA

85 = 850 nm
13 = 1310nm
15 = 1550 nm
13/15 = 1310/1550
X = Diğer

3 = 3V
5 = 5V

L = Mandallama
N = Kilitlemesiz

5 = 50/125
6 = 62.5 / 125
9 = 9/125
X = Diğer

25 = 250um
90 = 900um
20 = 2.0mm
30 = 3.0mm
X = Diğer

1 = 1 m
2 = 1,5
X = Diğer

0 = Hiç
1 = FC / PC
2 = YP / APC
3 = SC / PC
4 = SC / APC
5 = ST / PC
6 = ST / APC
7 = LC / PC
8 = LC / APC

 
 
 

İletişim bilgileri
Gezhi Photonics Co.,Ltd

İlgili kişi: Ena Lin

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)