Gezhi Fotonik Co, Ltd

SFP Fiber Modülü --- Hayal Etmiş Ağınız!

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerOptik Anahtarlar

1x3 / 3x1 Mandallı Prizma Yüksek Hızlı Optik Anahtar 850nm Modlu Dalga Boyu

iyi kalite DWDM Mux Demux satış için
iyi kalite DWDM Mux Demux satış için
Çok kolay, hızlı nakliye ve fiyatlarla başa çıkmak için kolay. Daha ne isteyebilirsin

—— Charles Lundy

Hizmetten çok memnunuz. Sipariş derhal geldi ve ürün tam olarak ne bekliyordum. GEZHI Şirketini Favori Listemde tutacağım.

—— Lewis

Tekrarlanan bir müşteri olarak, alıcıların adil fiyatları, zamanında teslimatları genellikle vaat edilenlerden daha hızlı ve genel memnuniyetini beklediğini kanıtlayabilirim

—— Craig Sherman

Ben sohbet şimdi

1x3 / 3x1 Mandallı Prizma Yüksek Hızlı Optik Anahtar 850nm Modlu Dalga Boyu

Çin 1x3 / 3x1 Mandallı Prizma Yüksek Hızlı Optik Anahtar 850nm Modlu Dalga Boyu Tedarikçi
1x3 / 3x1 Mandallı Prizma Yüksek Hızlı Optik Anahtar 850nm Modlu Dalga Boyu Tedarikçi 1x3 / 3x1 Mandallı Prizma Yüksek Hızlı Optik Anahtar 850nm Modlu Dalga Boyu Tedarikçi

Büyük resim :  1x3 / 3x1 Mandallı Prizma Yüksek Hızlı Optik Anahtar 850nm Modlu Dalga Boyu

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: GEZHI or OEM
Sertifika: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Model numarası: GZ-1x3T Optik Anahtar

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: Get Latest Price
Ambalaj bilgileri: Kağıt kutusu ile bir köpük 2pcs
Teslim süresi: 2 ~ 7working gün
Ödeme koşulları: T/t, Western Union
Yetenek temini: Ayda 60000pcs
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: 1x3 fiberopitc Anahtarı Dalga boyu: MM 850nm / SM 1260 ~ 1650nm
Kontrol Modeli: Mandalsız veya Mandallı Voltaj tipi: 3v veya 5v
bağlayıcı: özelleştirilmiş
Vurgulamak:

fiber optic switch

,

optical switch module

1x3 / 3x1 Mandallama Fiber optik Prizma Optik Anahtarlar 850nm çok modlu dalga boyu

1 × 3 T tipi Mekanik Optik Anahtarlar

Açıklama

GEZHI Photonics'in 1 × 3 T tipi Mekanik Fiber Optik Anahtarı (1 × 3 Optik Switch) 1260nm ~ 1650nm veya 850nm Multimode dalga boyunda tüm dalga boylarını destekler, ultra yüksek güvenilirlik, düşük ekleme kaybı, hızlı anahtarlama hızı ve aynı zamanda yönlü performans. Optik anahtarlar, Optik Ağ, Koruma, Verici ve Alıcı Koruması, Ağ Test Sistemi ve Enstrümanları için yaygın olarak kullanılır.

Özellikler

Kompakt tasarım, Minyatür boyut

Kısa anahtarlama zamanı

Bi-directionalLow optik bozulmalar

Düşük konuşma, Düşük Ekleme Kaybı

Geniş çalışma dalga boyu aralığı

Uygulamalar

Laboratuarda Ar-Ge

Sistem izleme

Büyükşehir bölgesi ağı

Ağ koruması ve restorasyonu

Enstrümantasyon, test ve ölçüm

Teknik Paremeter

1 x 3 T Tipi Anahtar birim Tipik
İşlem Dalgaboyu mil 850nm veya 1310/1490 / 1550nm
Ekleme Kaybı dB <0.8
Dalgaboyu Bağımlı Kaybı dB <0.2
Polarizasyon Bağımlı Kaybı dB <0.2
Geri dönüş kaybı dB SM:> 55 MM:> 40
Çapraz konuşma dB SM:> 55 MM:> 40
Anahtarlama zamanı MS Tipik: 4 Maksimum: 10
Tekrarlanabilirlik dB < ± 0.0 2
dayanıklılık döngüleri > 10 Milyon
Anahtarlama Tipi Mandallama / Mandalsız
Optik Güç Kullanımı mW <500mW
Çalışma gerilimi VDC 3V veya 5V
Çalışma sıcaklığı 5 ° ile + 70
Depolama sıcaklığı -40 ~ 85
Elyaf Türü / SM / MM Elyaf
Paket boyut aa 27L x 23W x 8,2H

pinler

1X3 index.jpg

Optik rota

1x3.png

boyutlar

1x3 optical switch.png

Elektrik

Özellikler Voltaj şimdiki Direnç
5V mandallama 4.5 ~ 5.5 V 22.2 (±% 10) mA 202,5 ​​(±% 10) Ω
5V mandalsız 4.5 ~ 5.5 V 31 (±% 10) mA 145 (±% 10) Ω
3V mandallama 2,7 ~ 3,3 V 33,3 (±% 10) mA 90 (±% 10) Ω
3V mandalsız 2,7 ~ 3,3 V 46.7 (±% 10) mA 64.2 (±% 10) Ω

Sipariş Bilgileri

X XX X X X XX X XX
kip dalga boyu Voltaj tipi Kontrol modeli Elyaf Türü Elyaf Çapı Elyaf Uzunluğu Bağlayıcı

G = SM

M = AA

85 = 850 nm

13 = 1310nm

15 = 1550 nm

13/15 = 1310/1550

X = Diğer

3 = 3V

5 = 5V

L = Mandallama

N = Mandalsız

5 = 50/125

6 = 62.5 / 125

9 = 9/125

X = Diğer

25 = 250um

90 = 900um

20 = 2.0mm

30 = 3.0mm

X = Diğer

1 = 1 m

2 = 1,5

X = Diğer

0 = Hiç

1 = FC / PC

2 = YP / APC

3 = SC / bilgisayar

4 = SC / APC

5 = ST / PC

6 = ST / APC

7 = LC / PC

8 = LC / APC

X = Diğer

İletişim bilgileri
Gezhi Photonics Co.,Ltd

İlgili kişi: Ena Lin

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)