Gezhi Fotonik Co, Ltd

SFP Fiber Modülü --- Hayal Etmiş Ağınız!

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerDWDM Mux Demux

% 88 Dokunmatik Monitörlü Çift 88-CH 50GHz Düz Üst AWG DWDM Mux Demux

iyi kalite Cwdm Mux Demux satış için
iyi kalite Cwdm Mux Demux satış için
Çok kolay, hızlı nakliye ve fiyatlarla başa çıkmak için kolay. Daha ne isteyebilirsin

—— Charles Lundy

Hizmetten çok memnunuz. Sipariş derhal geldi ve ürün tam olarak ne bekliyordum. GEZHI Şirketini Favori Listemde tutacağım.

—— Lewis

Tekrarlanan bir müşteri olarak, alıcıların adil fiyatları, zamanında teslimatları genellikle vaat edilenlerden daha hızlı ve genel memnuniyetini beklediğini kanıtlayabilirim

—— Craig Sherman

Ben sohbet şimdi

% 88 Dokunmatik Monitörlü Çift 88-CH 50GHz Düz Üst AWG DWDM Mux Demux

Çin % 88 Dokunmatik Monitörlü Çift 88-CH 50GHz Düz Üst AWG DWDM Mux Demux Tedarikçi

Büyük resim :  % 88 Dokunmatik Monitörlü Çift 88-CH 50GHz Düz Üst AWG DWDM Mux Demux

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: GEZHI or OEM
Sertifika: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Model numarası: GZ-40CH Athermal AWG

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: Get Latest Price
Ambalaj bilgileri: Kağıt kutusu bir köpük 1pcs
Teslim süresi: 2 ~ 7working gün
Yetenek temini: 80000Channel aylık
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: Athermal AWG DWDM Modülü Kanal numarası: 40 Kanal
Dalga boyu: ITU kılavuz bağlayıcı: LC/SC/FC/ST (PC veya APC)
Fiber türü: Simplex Uygulama: DWDM Ağı
Vurgulamak:

dense wave division multiplexer

,

fiber optic multiplexer

Çift 88-CH 50GHz Düz Üst AWG DWDM Modülü Mux / Demux ile% 1 Dokunmatik Monitör

GEZHI, Gigabit ve 10G Ethernet, SDH / SONET, ATM, ESCON, vb. Gibi her türlü uygulamaya ve ağ özümlerine uyacak şekilde bir dizi DWDM Mux / Demux (Yoğun Dalgaboyu devision multiplexer) ve Optical Add Drop Multiplexer (OADM) Fiber Kanal, FTTx ve CATV.

GEZHI AWG DWDM silika-on-silikon planar teknolojisi ile üretilmiştir. GEZHI Photonics DWDM Mux / Demux için kullanılan AWG cipsleri üstün optik performansın ve düşük maliyetin en üst düzeyde olduğu Long-Haul, Metro ve erişim uygulamaları için hedeflenmiştir.


Atermal ambalaj tasarımının atermal dizilen Dalga Izgara (AAWG) DWDM Modüller özellikleri hiçbir elektrik, yazılım veya ısı kontrolü gerektirir.


Termal dizilmiş Dalga Izgara (TAWG) DWDM Modüller DWDM sisteminin C-bant sürümü içinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Farklı çevresel koşullardaki cihazların güç tüketimini azaltmak için AWG paketi, düşük termal iletkenliğe sahip güvenilir termal plastik seçimi ile özel olarak tasarlanmıştır ve AWG çalışma sıcaklığı, folyo resist ısıtıcı veya termistör sıcaklık sensörü ile Peltier TEC kullanılarak kontrol edilir.


DWDM için kanal aralığı 1.6 / 0.8 / 0.4 nm'dir (200 GHz / 100 GHz / 50 GHz ızgara). Bu küçük kanal aralığı eşzamanlı olarak çok daha fazla bilgi iletmesine olanak tanır

Ön Panel Detayları

Ortak bir bağlantı noktası:

  • LC, SC, ST ve FC konektörler mevcuttur.

B Monitör bağlantı noktası:

  • Güç ölçüm cihazları veya ağ analiz cihazları gibi ölçüm / izleme ekipmanlarını modül çıkışlarına bağlar. İzleme bitince, cihazların bağlantısını kesin ve şebeke rahatsız edilmeden bırakılmalıdır.
  • LC, SC, ST ve FC konektörler mevcuttur.
  • Tap yüzdesi varsayılan olarak% 5, talep üzerine% 1,% 2,% 3 veya% 10'dur.

C Express bağlantı noktası:

  • İki DWDM mux / demux modülünün basamaklamasını sağlar ve ortak fiber linkteki kanal kapasitesini iki katına çıkarır.
  • İzolasyon varsayılan olarak 15dB'den az, istek üzerine 16dB ~ 40dB kullanılabilir.
  • LC, SC, ST ve FC konektörler mevcuttur.

D Standart bağlantı noktası 1310nm:

  • Eski bir 1310nm sinyalinin geçmesine izin verir. Yani, LR optik, LX optik vb taşıyabilir.
  • LC, SC, ST ve FC konektörler mevcuttur.

E ITU-Grid kanalları için Mux / Demux portu:

  • LC, SC, ST ve FC konektörler mevcuttur.
Gövde için Mekanik Ayrıntılar (Alüminyum Kutuyu Kullanarak)

Not: Burada gösterilen çizimlerin yalnızca modüllerin boyutlarını ve özelliklerini göstermediğini lütfen unutmayın.

DWDM Mux Demux için yüksek kaliteli, uygun fiyatlı DWDM optik alıcı-vericiler

GEZHI Photonics, DWDM Mux Demux ile eşleştirmek için eksiksiz bir optik alıcı-verici portföyü sunar.
Her optik, Cisco, Juniper, Arista, Brocade, Dell, HP, Extreme vs. ile tam uyumludur.

1x2 FWDM Filtre WDM Cihazı FTTH / FTTx Geçiş 1310nm Reflect 1550nm

İletişim bilgileri
Gezhi Photonics Co.,Ltd

İlgili kişi: Ena Lin

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)