Gezhi Fotonik Co, Ltd

SFP Fiber Modülü --- Hayal Etmiş Ağınız!

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerOptik Anahtarlar

Çift 2x2B Fiber Optik Anahtarlar Non Blocking 5V 1310 / 1550nm

Çin Gezhi Photonics Co.,Ltd Sertifikalar
Çin Gezhi Photonics Co.,Ltd Sertifikalar
Çok kolay, hızlı nakliye ve fiyatlarla başa çıkmak için kolay. Daha ne isteyebilirsin

—— Charles Lundy

Hizmetten çok memnunuz. Sipariş derhal geldi ve ürün tam olarak ne bekliyordum. GEZHI Şirketini Favori Listemde tutacağım.

—— Lewis

Tekrarlanan bir müşteri olarak, alıcıların adil fiyatları, zamanında teslimatları genellikle vaat edilenlerden daha hızlı ve genel memnuniyetini beklediğini kanıtlayabilirim

—— Craig Sherman

Ben sohbet şimdi

Çift 2x2B Fiber Optik Anahtarlar Non Blocking 5V 1310 / 1550nm

Dual 2x2B Fiber Optical Switches Non Blocking 5V 1310/1550nm
Dual 2x2B Fiber Optical Switches Non Blocking 5V 1310/1550nm Dual 2x2B Fiber Optical Switches Non Blocking 5V 1310/1550nm

Büyük resim :  Çift 2x2B Fiber Optik Anahtarlar Non Blocking 5V 1310 / 1550nm

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: GEZHI or OEM
Sertifika: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Model numarası: GZ-4x4 MM Optik Switch

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: Get Latest Price
Ambalaj bilgileri: Kağıt kutusu ile bir köpük 2pcs
Teslim süresi: 2 ~ 7working gün
Yetenek temini: Ayda 60000pcs
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: Çift Bypass Optik Anahtar dalga boyu: 1260 ~ 1650nm
Kanal: 4x4 (çift 2x2) Kontrol tipi: Kilitleme veya Kilitlemesiz
Bağlayıcı: LC / SC / FC / ST (PC Veya APC) Uygulama: Büyükşehir bölgesi ağı
Vurgulamak:

fiber optic switch

,

optical fiber switch

D2x2 Mems Optik Anahtar

 

GEZHI Photonics Dual 2x2B Mekanik Optik Anahtar, gelen bir optik sinyali seçilen bir çıkış fiberine yeniden yönlendirerek optik kanalları bağlar.
 
GEZHI'nin Dual 2x2B (D2x2B) Mekanik Optik Anahtarı, 1260nm ~ 1650nm veya Çok Modlu 850nm dalga boyunda tüm dalga boylarını destekler, ultra yüksek güvenilirlik, düşük ekleme kaybı, hızlı anahtarlama hızı ve çift yönlü performans sunar.Optik anahtarlar, Optik Ağ, Koruma, Verici ve Alıcı Koruması, Ağ Test Sistemi ve Enstrümantasyonlar için yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

Özellikleri

  • Düşük Ekleme Kaybı
  • Geniş Dalgaboyu Aralığı
  • Düşük Karışma
  • Yüksek Kararlılık, Yüksek Güvenilirlik
  • Optik Yolda epoksisiz
  • Kilitlemeli ve Kilitlemesiz


Şartname

Parametreler GZ-FSW-D2 x 2B
Dalga boyu aralığımil± 40 ± 40/1300 850~ 1650 1260
Çalışma uzunluğumil850/13001310/1490/1550/1625/1650
Ekleme KaybıdBTip: 1.0 Maks: 1.5Tip: 1.0 Maks: 1.5
Geri dönüş kaybıdBMM≥30 SM≥50
DiyafonidBMM≥35 SM≥55
PDLdB≤0.05
WDLdB≤0.25
TDLdB≤0.25
TekrarlanabilirlikdB≤ ± 0.02
Güç kaynağıv3.0 veya 5.0
Ömürzamanlar≥107
Geçiş ZamanıHanım≤8
Iletim gücümW≤500
Çalışma sıcaklığı-20 ~ 70
Depolama sıcaklığı-40 ~ 85
Ağırlıkg16
boyutaa(L) 27.0 × (W) 12.0 × (H) 8.2 özelleştirme mevcuttur.
 

pinler
 

tipDurumPin tanımıGüçDurum izleme
D2x2B  156102-33-47-88-9
Sigara mandallamabir

P1-P3

P1'-P3'

----KapatAçıkAçıkKapat
B

P1-P4, P2-P3

P1'-P4' , P2'-P3'

V +--GNDAçıkKapatKapatAçık
mandallamabir

P1-P3

P1'-P3'

--GNDV +KapatAçıkAçıkKapat
BP1-P4, P2-P3V +-GND-AçıkKapatKapatAçık


Optik Yol

Durum BirDurum İki

Çift 2x2B Fiber Optik Anahtarlar Non Blocking 5V 1310 / 1550nm 0
 

Çift 2x2B Fiber Optik Anahtarlar Non Blocking 5V 1310 / 1550nm 1
 

 
boyut
Çift 2x2B Fiber Optik Anahtarlar Non Blocking 5V 1310 / 1550nm 2
Sipariş Bilgisi

kipdalga boyuGerilim türüKontrol ModeliElyaf TipiElyaf ÇapıElyaf UzunluğuBağlayıcı
G = SM
M = AA
85 = 850 nm
13 = 1310nm
15 = 1550 nm
13/15 = 1310/1550
X = Diğer
3 = 3V
5 = 5V
L = Mandallama
N = Kilitlemesiz
5 = 50/125
6 = 62.5 / 125
9 = 9/125
X = Diğer
25 = 250um
90 = 900um
20 = 2.0mm
30 = 3.0mm
X = Diğer
1 = 1 m
2 = 1,5
X = Diğer
0 = Hiç
1 = FC / PC
2 = YP / APC
3 = SC / PC
4 = SC / APC
5 = ST / PC
6 = ST / APC
7 = LC / PC
8 = LC / APC


 

 

İletişim bilgileri
Gezhi Photonics Co.,Ltd

İlgili kişi: Ena Lin

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)