Gezhi Fotonik Co, Ltd

SFP Fiber Modülü --- Hayal Etmiş Ağınız!

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerCwdm Mux Demux

Optik Nakil Ağ Sistemi için 8 Kanal CWDM Mux Demux Modülü 1470 ~ 161nm LC

iyi kalite DWDM Mux Demux satış için
iyi kalite DWDM Mux Demux satış için
Çok kolay, hızlı nakliye ve fiyatlarla başa çıkmak için kolay. Daha ne isteyebilirsin

—— Charles Lundy

Hizmetten çok memnunuz. Sipariş derhal geldi ve ürün tam olarak ne bekliyordum. GEZHI Şirketini Favori Listemde tutacağım.

—— Lewis

Tekrarlanan bir müşteri olarak, alıcıların adil fiyatları, zamanında teslimatları genellikle vaat edilenlerden daha hızlı ve genel memnuniyetini beklediğini kanıtlayabilirim

—— Craig Sherman

Ben sohbet şimdi

Optik Nakil Ağ Sistemi için 8 Kanal CWDM Mux Demux Modülü 1470 ~ 161nm LC

Çin Optik Nakil Ağ Sistemi için 8 Kanal CWDM Mux Demux Modülü 1470 ~ 161nm LC Tedarikçi
Optik Nakil Ağ Sistemi için 8 Kanal CWDM Mux Demux Modülü 1470 ~ 161nm LC Tedarikçi Optik Nakil Ağ Sistemi için 8 Kanal CWDM Mux Demux Modülü 1470 ~ 161nm LC Tedarikçi Optik Nakil Ağ Sistemi için 8 Kanal CWDM Mux Demux Modülü 1470 ~ 161nm LC Tedarikçi Optik Nakil Ağ Sistemi için 8 Kanal CWDM Mux Demux Modülü 1470 ~ 161nm LC Tedarikçi

Büyük resim :  Optik Nakil Ağ Sistemi için 8 Kanal CWDM Mux Demux Modülü 1470 ~ 161nm LC

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: GEZHI or OEM
Sertifika: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Model numarası: GZ-8CH CWDM

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: Get Latest Price
Ambalaj bilgileri: 1 kutu kağıt köpüklü
Teslim süresi: 2 ~ 7 iş günü
Yetenek temini: Ayda 80000 Kanal
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: CWDM Mux Demux Kanal numarası: 8 Kanal
dalga boyu: 1470nm ~ 1610nm + Yükseltme bağlantı noktası Bağlayıcı: LC / SC / FC / ST (PC Veya APC)
Elyaf Türü: Basit Fiber Uzunluğu: Özelleştirilmiş
Vurgulamak:

cwdm module

,

cwdm multiplexer

Optik Taşıma Ağı Sistemi için 8 Kanal CWDM Mux Demux Modülü 1470 ~ 161nm LC

 

GEZHI Photonics, her türlü uygulama ve ağ çözümüne uyacak eksiksiz bir CWDM Mux-Demux ve Optik Add Drop Multiplexer (OADM) birimleri yelpazesi sunar.En yaygın olanlardan bazıları şunlardır: Gigabit ve 10G Ethernet, SDH / SONET, ATM, ESCON, Fiber Kanal, FTTx ve CATV.

 

GEZHI Photonics'in 8 Kanallı Kaba dalga boyu bölmeli çoklayıcı (CWDM Mux / Demux) 1470 ~ 1610nm LC konektörü Optik Taşıma Ağ Sistemindeki tek fiber, ince film kaplama teknolojisini ve akı olmayan metal yapıştırma mikro optik ambalajının tescilli tasarımını kullanır.Düşük ekleme kaybı, yüksek kanal izolasyonu, geniş geçiş bandı, düşük sıcaklık hassasiyeti ve epoksisiz optik yol sağlar.CWDM Mux Demux ürünlerimiz, tek bir fiberde 16 kanala veya hatta 18 kanala kadar Çoklama sağlar.

 

WDM ağlarında düşük ekleme kaybı gerektiğinden, IL'yi bir seçenek olarak azaltmak için bir CWDM Mux / Demux modülüne "Skip Component" ekleyebiliriz.Standart CWDM Mux / Demux paket tipi şunları içerir: ABS kutu paketi, LGX pakcage ve 19 ”1U raf tipi.

 

Özellikleri:

  • Düşük Ekleme Kaybı
  • Geniş geçiş bandı
  • Yüksek Kanal İzolasyonu
  • Yüksek Kararlılık ve güvenilirlik
  • Optik Yolda epoksisiz
  • Erişim Ağı

 

Uygulama

  • Hat İzleme
  • WDM Ağı
  • Telekomünikasyon
  • Hücresel Uygulama
  • Fiber Optik amplifikatör
  • Acess Ağı

 

Şartname:

 

Parametre 4 Kanal 8 Kanal 16 Kanal
Mux demux Mux demux Mux demux
Kanal Dalgaboyu (nm) ~ 1610 1270
Merkez dalga boyu Doğruluğu (nm) ± 0.5
Kanal Aralığı (nm) 20
Kanal Geçiş Bandı (@ -0.5dB bant genişliği (nm) > 13
Ekleme Kaybı (dB) ≤1.6 ≤2.5 ≤4.5
Kanal Tekdüzeliği (dB) ≤0.6 ≤1.0 ≤1.5
Kanal Dalgalanması (dB) 0.3
İzolasyon (dB) bitişik N / A > 30 N / A > 30 N / A > 30
Bitişik olmayan N / A > 40 N / A > 40 N / A > 40
Giriş Kaybı Sıcaklık Hassasiyeti (dB / ℃) <0.005
Dalgaboyu Sıcaklık Değişimi (nm / ℃) <0.002
Polarizasyona Bağlı Kayıp (dB) <0.1
Polarizasyon Modu Dağılımı <0.1
Yönlülük (dB) > 50
Geri Dönüş Kaybı (dB) > 45
Maksimum Güç Kullanımı (mW) 300
İşlem Sıcaklığı (℃) -5 ~ 75
Depolama Sıcaklığı (℃) -40 ~ 85
Paket boyutu (mm) L100 x G80 x H10 L140 x G115 x H18

Özellikler önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir.

Yukarıdaki özellikler, konektörsüz cihaz içindir.

 

Sipariş Bilgileri

cwdm XX X XX X X XX
  Kanal Sayısı

confi

-gürasyon

1. Kanal Elyaf Tipi Elyaf Uzunluğu Giriş / Çıkış Konektörü

 

04 = 4 Kanal

08 = 8 Kanal

16 = 16 Kanal

18 = 18 Kanal

N = N Kanal

 

M = Mux

D = Demux

O = OADM

 

27 = 1270nm

......

47 = 1470nm

49 = 1490nm

......

61 = 1610nm

SS = Özel

 

1 = Çıplak lif

2 = 900um gevşek tüp

3 = 2mmCable

4 = 3mmCable

 

1 = 1 m

2 = 2m

S = Belirli

 

0 = Hiç

1 = YP / APC

2 = FC / PC

3 = SC / APC

4 = SC / PC

5 = ST

6 = LC

S = Belirli

 

Aktif CWDM SFP alıcı-vericili CWDM Mux Demux Pasif Sistem

 

 

İletişim bilgileri
Gezhi Photonics Co.,Ltd

İlgili kişi: Ena Lin

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)