Gezhi Fotonik Co, Ltd

SFP Fiber Modülü --- Hayal Etmiş Ağınız!

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerCwdm Mux Demux

4 Kanal CWDM Mux Demux, Dubleks Doğu CWDM OADM Optik Ekleme / Bırakma

iyi kalite DWDM Mux Demux satış için
iyi kalite DWDM Mux Demux satış için
Çok kolay, hızlı nakliye ve fiyatlarla başa çıkmak için kolay. Daha ne isteyebilirsin

—— Charles Lundy

Hizmetten çok memnunuz. Sipariş derhal geldi ve ürün tam olarak ne bekliyordum. GEZHI Şirketini Favori Listemde tutacağım.

—— Lewis

Tekrarlanan bir müşteri olarak, alıcıların adil fiyatları, zamanında teslimatları genellikle vaat edilenlerden daha hızlı ve genel memnuniyetini beklediğini kanıtlayabilirim

—— Craig Sherman

Ben sohbet şimdi

4 Kanal CWDM Mux Demux, Dubleks Doğu CWDM OADM Optik Ekleme / Bırakma

Çin 4 Kanal CWDM Mux Demux, Dubleks Doğu CWDM OADM Optik Ekleme / Bırakma Tedarikçi

Büyük resim :  4 Kanal CWDM Mux Demux, Dubleks Doğu CWDM OADM Optik Ekleme / Bırakma

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: GEZHI or OEM
Sertifika: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Model numarası: GZ-4CH CWDM OADM

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: Get Latest Price
Ambalaj bilgileri: 1 kutu kağıt köpüklü
Teslim süresi: 2 ~ 7 iş günü
Yetenek temini: Ayda 80000 Kanal
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: CWDM OADM Kanal numarası: 2 kanal
dalga boyu: 1270 ~ 1610nm Bağlayıcı: LC / SC / FC / ST (PC Veya APC)
Elyaf Türü: dubleks Uygulama: Kanal Ekle / Bırak
Vurgulamak:

coarse wavelength division multiplexer

,

cwdm module

4 Kanal CWDM Mux Demux, Duplex East CWDM OADM Optik Ekleme / Bırakma

 

Doğu-Batı Trafiği için GEZHI Fotonik Dubleks CWDM OADM
Dubleks CWDM / AD modülleri, Doğu ve Batı Trafiği için çift fiber Dubleks CWDM MUX ve DEMUX bağlantısı üzerinden seçilen dalga boylarını ekler (multipleks) ve düşür (demultiplex).
Fs Three-types-transmission-way-for-Fiberstore-CWDM-OADM-Duplex-BIDI.jpg
GEZHI PHOTONICS CWDM OADM (CWDM / AD) modülleri, Course Wave Division Multiplexing (CWDM) Optical Add and Drop Multiplexers (OADM) 'dir.Buradaki "Ekle" ve "bırak", cihazın mevcut çok dalgaboylu WDM sinyaline bir veya daha fazla yeni dalga boyu kanalı ekleme ve bir veya daha fazla kanalı bırakarak (kaldırarak) bu sinyalleri başka bir ağ yoluna geçirme yeteneğini ifade eder. .

CWDM / AD, kurumsal ve metro erişim ağlarında artan bant genişliği talebi için ideal çözümü sağlayan ve ağa önemli ölçüde maliyet tasarrufu sağlayan noktadan noktaya, halka veya veri yolu yapılandırmalarının uygulamaları için tasarlanmış pasif bir optik ekleme / bırakma çoklayıcıdır. ekipman üreticileri, maliyeti daha düşük, tedariki daha kolay ve çalıştırması daha basit metro erişim sistemleri geliştirmelerine olanak tanır.

Eklenen / bırakılan kanallar, ekipman tarafındaki herhangi bir GEZHI PHOTONICS CWDM alıcı-vericisine arabirimlidir ve ayrıca müşterinin tercihine göre bu çoklayıcılar için Ekspres Bağlantı Noktası, Monitör Bağlantı Noktası, 1310nm geçiş bandı bağlantı noktası ve 1550nm bağlantı noktası gibi isteğe bağlı bağlantı noktası yapılandırmaları sunuyoruz.
Ön Panel Ayrıntıları
Fs CWDM-OADM-Duplex-BIDI-ABS-rackmount-Front-Panel-Details-OADM07.jpg
 

Ortak bir bağlantı noktası:

  • Hem batı hem de doğu trafiğinde ana giriş ve çıkış.
  • LC, SC, ST ve FC konektörleri mevcuttur.

B Batıda bağlantı noktası ekle / bırak:

  • Batıda Ekle ve Bırak.
  • LC, SC, ST ve FC konektörleri mevcuttur.
  • ITU-T G.657A1 CWDM standardıyla uyumlu, 1270nm'den 1610nm'ye, 20nm artışla

C Doğuda bağlantı noktası ekle / bırak:

  • Doğuya ekle ve bırak.
  • LC, SC, ST ve FC konektörleri mevcuttur.
  • ITU-T G.657A1 CWDM standardıyla uyumlu, 1270nm'den 1610nm'ye, 20nm artışla
 
NOT:
Gerçek düzen, seçilen konektör türüne ve diğer faktörlere bağlıdır.Bununla birlikte, temel şema aynı kalır: Müşterinin tercihine göre bu çoklayıcılar için Ekspres Bağlantı Noktası, Monitör Bağlantı Noktası, 1310nm geçiş bandı bağlantı noktası ve 1550nm bağlantı noktası, 1310nm eski SDH / SONET, CWDM dalga boyları 1270, 1290 ile kullanılırken gibi isteğe bağlı bağlantı noktası yapılandırmaları da sunuyoruz. , 1310, 1330 ve 1350nm kullanılmamalıdır.1550nm eski SDN / SONET ile kullanıldığında, CWDM dalga boyları 1510, 1530, 1550, 1570 ve 1590nm kullanılmamalıdır.
 
Öğe Ayrıntıları
  • 4 kanal CWDM OADM
  • Batı ve Doğu trafiği için 2 x Ortak bağlantı noktası: Tek Yönlü Konektör
  • Batı ve Doğu trafiği için Tüm Ekleme / Bırakma Kanalları: Tek Yönlü Bağlayıcı;
  • 1270nm'den 1610nm'ye 20nm kanal ayırma
  • 2 x ABS Pigtailed kutu muhafazası, biri Ekle, diğeri Drop içindir
  • OADM, ekspres CWDM ürün serisini tamamlar
  • ITU-T G.657A1 CWDM standardıyla uyumlu
  • 10 Gbp'ye kadar uygulamalar için protokol ve hız şeffaf
  • Düşük maliyetli alıcı-vericiler uygulanabilir, mevcut ekipman yine de kullanılabilir
  • Müşteri tercihine göre Monitor, Express port gibi konfigürasyon portları ile donatılmıştır.
  • Ön panel müşteri tercihine göre adaptörler ile donatılmıştır (seçeneklere bakınız)
  • ISO 9001 üretim tesisi
 
Ayrı mux & demux (varsayılan olarak) Kombinatif mux ve demux

Duplex mux & demux için GEZHI Photonics, varsayılan olarak ayrı ABS paketi oluşturur.Biri mux'in dalga boyu kanallarını paketlemek, diğeri ise demux dalga boyu kanallarını paketlemek için iki ayrı ABS kutusu vardır.

Kombine ABS paketi de sağlayabilirken, mux ve demux hepsi birlikte tek bir ABS kutusunda paketlenmiştir. kullanımı ve işlevi etkilemeden yerden tasarruf edin2 kanal, 4 kanal ... 9 kanal gibi dubleks dalga boylu kanallar için mux & demux'u tek bir ABS kutusunda paketlemek çok uygundur, ancak 16 kanal ve 18 kanal için ABS kutusu olmayabilir, 1U raf montajını seçmenizi öneririz. çok fazla kanalı paketlemek için yeterli.
 
Muhafaza için Mekanik Detaylar
4 Kanal CWDM Mux Demux, Dubleks Doğu CWDM OADM Optik Ekleme / Bırakma

Not: Lütfen burada gösterilen çizimlerin yalnızca boyutları gösterdiğini ve modülün özel yapılandırmasını içermediğini unutmayın.

 

İletişim bilgileri
Gezhi Photonics Co.,Ltd

İlgili kişi: Ena Lin

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)