Gezhi Fotonik Co, Ltd

SFP Fiber Modülü --- Hayal Etmiş Ağınız!

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerCwdm Mux Demux

10G SFP fiber ortam dönüştürücüsünün CWDM / DWDM / SDH / Ethernet sistemi

iyi kalite DWDM Mux Demux satış için
iyi kalite DWDM Mux Demux satış için
Çok kolay, hızlı nakliye ve fiyatlarla başa çıkmak için kolay. Daha ne isteyebilirsin

—— Charles Lundy

Hizmetten çok memnunuz. Sipariş derhal geldi ve ürün tam olarak ne bekliyordum. GEZHI Şirketini Favori Listemde tutacağım.

—— Lewis

Tekrarlanan bir müşteri olarak, alıcıların adil fiyatları, zamanında teslimatları genellikle vaat edilenlerden daha hızlı ve genel memnuniyetini beklediğini kanıtlayabilirim

—— Craig Sherman

Ben sohbet şimdi

10G SFP fiber ortam dönüştürücüsünün CWDM / DWDM / SDH / Ethernet sistemi

Çin 10G SFP fiber ortam dönüştürücüsünün CWDM / DWDM / SDH / Ethernet sistemi Tedarikçi

Büyük resim :  10G SFP fiber ortam dönüştürücüsünün CWDM / DWDM / SDH / Ethernet sistemi

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: GEZHI or OEM
Sertifika: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Model numarası: GZ-10G CWDM Sistemi

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: Get Latest Price
Ambalaj bilgileri: Kağıt kutusu bir köpük 1pcs
Teslim süresi: 2 ~ 7working gün
Yetenek temini: 80000Channel aylık
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: 10G CWDM Sistemi Veri hızı: 155M ~ 11.3Gb / s
dalga boyu: 850,1310,1550nm CWDM veya DWDM Bağlayıcı: LC konektörü ve RJ45
Elyaf Türü: dubleks Uygulama: SDH / Ethernet / cwdm / dwdm
Vurgulamak:

coarse wavelength division multiplexer

,

cwdm module

 
 
10G SFP fiber ortam dönüştürücü CWDM / DWDM / SDH / Ethernet sistemi
 
 
10G SFP fiber ortam dönüştürücüsünün CWDM / DWDM / SDH / Ethernet sistemi
 
 
Ürün Açıklaması                                                                                                                   

10G SFP fiber ortam dönüştürücüsünün CWDM / DWDM / SDH / Ethernet sistemi

OEO Optik sinyal rejenerasyon dönüştürücü

OEO is optical signal regeneration conversion equipment based on the principle of OEO. OEO, OEO prensibine dayanan optik sinyal rejenerasyon dönüştürme ekipmanıdır. The product is applied to optical signal wavelength conversion, single mode conversion, relay amplification, signal regeneration and other occasions and is widely used in the field of optical communication. Ürün optik sinyal dalga boyu dönüşümü, tek mod dönüşümü, röle amplifikasyonu, sinyal rejenerasyonu ve diğer durumlara uygulanır ve optik iletişim alanında yaygın olarak kullanılır.

 

 
Ürün özelliği
10G SFP fiber ortam dönüştürücüsünün CWDM / DWDM / SDH / Ethernet sistemi

Tam hızda erişim: 155Mbps ~ 11.3Gbps;
Tam hizmet erişimi: Ethernet, P / SDH, ATM, vb.
3R işlevini destekleyin;
Tek kart, 4 kanallı iki yönlü / 8 kanallı tek yönlü iş işlemeyi destekler;
Kabin alanından tasarruf sağlayan plug-in tasarımı ile yüksek entegrasyon;
Genişleme çok uygundur.

 

 

Performans Endeksi
Parametreler
birim
Özellikler
 
 
9.95 ~ 11.3Gbps
Workingwavelength
mil
850
1310
1550 / cwdm / DWDM
 
İletim mesafesi
km
0.3
10
40
80
 
Giriş gücü aralığı
dBm
-11 ~ -1
-14 ~ 0
-16 ~ 0
-24 ~ -7
 
Çıkış gücü aralığı
dBm
-6 ~ -1
-6 ~ 0
-1 ~ 3
0 ~ 4
 
 
 
2.5Gbps
Workingwavelength
mil
1310
1550 / cwdm / DWDM
DWDM
 
İletim mesafesi
km
20
40
80
120
 
Giriş gücü aralığı
dBm
-18 ~ 0
-18 ~ 0
-28 ~ -10
-30 ° -10
 
Çıkış gücü aralığı
dBm
-5 ° 0
-2 ~ 3
0 ~ 5
0 ~ 5
 
 
 
1.25Gbps
Workingwavelength
mil
850
1310
1550 / cwdm / DWDM
İletim mesafesi
km
0,55
10
40
80
120
Giriş gücü aralığı
dBm
-18 ~ -3
-18 ~ -3
-24 ~ -1
-24 ~ -1
-31 ~ -9
Çıkış gücü aralığı
dBm
-9 ~ -3
-9 ~ -3
-5 ° 0
0 ~ 5
0 ~ 5
 
 
622 Mbps
Workingwavelength
mil
1310
1550 / cwdm
1550
 
İletim mesafesi
km
20
40
80
120
 
Giriş gücü aralığı
dBm
-28 ~ -8
28 ~ -8
28 ~ -8
-31 ~ -9
 
Çıkış gücü aralığı
dBm
-14 ~ -8
-5 ° 0
-3 ~ 2
0 ~ 5
 
 
 
155Mbps
Workingwavelength
mil
1310
1550 / cwdm
 
İletim mesafesi
km
20
40
80
120
 
Giriş gücü aralığı
dBm
-32 ~ -3
-34 ~ -9
-34 ~ -9
-34 ~ -9
 
Çıkış gücü aralığı
dBm
-14 ~ -8
-7 ° -2
-5 ° 0
0 ~ 5
 
Yok olma oranı
dB
≥10
titreme performansı
 
ConformITU-T G.825 (2000)
SMSR
dB
> 30
güç dağılımı
W
<10
 
 
Ürün uygulaması
Optik İletim

SDH
Ethernet
Cwdm / DWDM

10G SFP fiber ortam dönüştürücüsünün CWDM / DWDM / SDH / Ethernet sistemi

İletişim bilgileri
Gezhi Photonics Co.,Ltd

İlgili kişi: Ena Lin

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)